Hakkımızda

ERYAP İnşaat  ve Ticaret A.Ş

Firma Özgeçmişi

 

        ERYAP İnşaat ve Ticaret A.Ş, yüklenici olarak askeri bina ve özel askeri tesisleri yapmak için 1989 yılında kurulmuştur. Firmamız özellikle Milli Savunma Bakanlığı, NATO Enf. Dairesi tarafından açılan ihalelere girmekte ve inşaat işlerini taahhüt etmektedir. NATO İnşaat işlerinin yanı sıra Firmamız, kendi malı olan arsalar üzerinde teknolojik ofis binaları da yapmıştır.

         

        ERYAP İnşaat ve Ticaret A.Ş kurulmadan önce, şirketin en büyük ortağı Sayın Erkan Yılal, 1965'ten beri yukarıda zikredilen işveren için benzer başarılı inşaat işleri yapmıştır. 1989 yılından sonra şirket faaliyetlerine ERYAP İnşaat ve Ticaret AŞ adı altında devam etmektedir.

        

         Uçak sığınakları dahil yapılan NATO inşaat işleri, altyapı, mekanik ve elektrik / elektronik aletler bakımından özel teknoloji, yüksek kalite ve güvenlik gerektiren seçkin işlerdir. Ayrıca gizlilik nedeniyle, yüklenicilerin NATO Güvenlik Sertifikalarına sahip olmalarını gerektirir.


        ERYAP İnşaat ve Ticaret A.Ş, Abu Dhabi'de Özel Dereceli Yüklenici olarak sınıflandırılmıştır. Şirketin sunumu ve ilgili belgeler, gözden geçirmeniz için diğer sayfalarda verilmiştir.


Saygılarımızla.